Karta Yamaha MasterCard 29 maja 2012

Dobra wiadomość dla fanów naszej marki! Specjalnie dla Was we współpracy z Sygma Bank przygotowaliśmy kartę kredytową Yamaha MasterCard® PayPass TM.

Nie było Cię stać na dobrą kurtkę motocyklową? Teraz już nie musisz czekać na posezonowe obniżki. Dzięki karcie kredytowej Yamaha MasterCard® PayPass TM w salonach Yamahy już dziś będziesz mógł skorzystać z transakcji 6 x 0%*, zaciągniętej w ramach dostępnego limitu kredytowego i korzystać z nowej odzieży przez całe lato. W ten sam sposób będziesz mógł sfinansować usługę serwisową lub zakupione części.

Dodatkowo, płacąc naszą kartą za kolację w swojej ulubionej restauracji czy codzienne zakupy w osiedlowym sklepie, gromadzisz pieniądze dzięki Programowi Sprzedaży Premiowej „Bonusowy Serwis”. Zgromadzone środki będziesz mógł wydać na co tylko chcesz w Salonach Dealerskich Yamahy. 3% dokonanych transakcji poza siecią Salonów Dealerskich Yamaha za pośrednictwem karty kredytowej Yamaha Mastercard ® PayPass TM, wróci do Ciebie w postaci przedpłaconej karty podarunkowej. Szczegóły w załączonym regulaminie.

Procedura założenia karty jest prosta i przejrzysta, a warunki finansowe atrakcyjne, np. bezpłatne wydanie karty oraz dostęp do transakcji 6 x 0%* w ramach dostępnego limitu kredytowego. Dzięki karcie kredytowej Yamaha Mastercard ® PayPass TM będziesz mógł rozłożyć płatność za usługę czy akcesoria na nieoprocentowane raty. Kartę możesz założyć w jednym z naszych Salonów, u Dealera lub przez Internet.

Załóż kartę kredytową Yamaha MasterCard i korzystaj z przywilejów! Miej Yamahę zawsze przy sobie!

*Oferta ważna od dnia 21 maja 2012r. do dnia 31 grudnia 2012r.

* Dla Transakcji Promocyjnej w wysokości 700 zł spłacanej w 6 równych ratach, w wysokości 116,67 zł każda, z oprocentowaniem nominalnym 0 %. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, całkowita kwota do zapłaty: 700 zł, całkowity koszt Transakcji Promocyjnej: 0 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0zł, prowizją od Transakcji Promocyjnej 0zł, odsetkami: 0zł ). W ramach Umowy o kartę kredytową dla Kredytu w Karcie Kredytowej w wysokości 700 zł spłacanego w 12 równych ratach z oprocentowaniem nominalnym: 23,99%. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 38,19%, całkowita kwota do zapłaty: 830 zł, całkowity koszt kredytu: 130 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 11 zł, Ubezpieczeniem BZZK 24 zł, odsetkami: 96 zł, oraz roczną opłatą za korzystanie z Karty głównej za pierwszy rok jej użytkowania 0 zł).

Źródło : http://www.yamaha-motor.eu/pl/news/index.aspx?id=500197

Tagi: ,Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.