Nowa Yamaha R1 w nowym salonie 12 lutego 2012

W najbliższą sobotę, 11 lutego, zapraszamy do Płocka na otwarcie nowego Centrum Yamaha. Salon usytuowany przy drodze krajowej nr 62, na samym wjeździe do Płocka, łączy ekspozycję wszystkich pojazdów spod znaku trzech kamertonów i autoryzowany serwis.

Na przeszło 400 m2 powierzchni znajdziemy bogatą ekspozycję motocykli i skuterów Yamaha, quady sportowe i użytkowe, w tym wyposażone w osprzęt do zadań specjalnych TechLander, duże kolekcje kasków i odzieży oraz dział marine. Niezależnie od tego, czy interesujesz się turystyką motocyklową, off-roadem czy sportami motorowodnymi, w nowym salonie Moto-Kom znajdziesz sprzęt dla siebie.

11 lutego w godz. 9.00-15.00 w Moto-Kom po raz pierwszy w Polsce zostanie zaprezentowany najnowszy Supersport Yamahy – motocykl YZF-R1 2012 w specjalnym malowaniu zaprojektowanym z okazji 50 lat obecności Yamahy w motocyklowych mistrzostwach świata MotoGP. Na odwiedzających czekają też inne atrakcje i specjalne promocje. Centrum Yamaha Moto-Kom, Cekanowo, ul. św. Huberta 8a, Słupno k. Płocka.

Tymczasem do otwarcia przygotowuje się kolejny salon Yamahy, tym razem w Poznaniu. Na zakupy i do serwisu w firmie Motocykle Polska zapraszamy już w marcu.
Jedna odpowiedź do wpisu “Nowa Yamaha R1 w nowym salonie”

  1. adrianYamaha pisze:

    Kurcze niestety nie udało mi się tam dotrzeć ;(
    Nie miałem żadnego środka transportu. . .
    A szkoda, bo impreza zapowiadała się naprawdę ciekawie.
    Mam nadzieję, że przy pojawieniu się jakiegoś nowszego modelu, uda mi się dostać na czas 😉

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.