Start Platinum Yamaha Street Experience 9 lipca 2012

Już dziś startuje największa tegoroczna impreza dla motocyklistów na Torze Poznań. Od poniedziałku wyrośnie tam miasteczko Platinum Yamaha, które na dwa dni stanie się bazą dla uczestników i ich dwustu maszyn gotowych do wjazdu na tor. Tak się zapowiada Platinum Yamaha Street Experience, najbardziej oczekiwana impreza motocyklowa tego roku!

Dwustu motocyklistów, którzy zapisali się u Dealerów Yamahy na listę uczestników, przez dwa dni będzie miało okazję podnosić swoje umiejętności w jeździe torowej. Dla wielu z nich będą to pierwsze takie doświadczenia, ponieważ grupę tę w zdecydowanej większości stanowią osoby z prawem jazdy kategorii A, ale bez licencji sportowej i praktyki na torze.

Instruktorzy i zawodnicy WMMP udzielą im rad i poprowadzą po tzw. dużej i małej Patelni, zakręcie Sławińskiego i słynnych Niemieckich. Dzięki indywidualnemu pomiarowi czasów przejazdów i kamerom Go-Pro zainstalowanym na motocyklach trenerów uczestnicy będą mogli śledzić swoje postępy. Na paddocku nie zabraknie serwisu motocyklowego oraz kasków Shoei. Natomiast wieczorem pierwszego dnia wszyscy odpoczną w strefie Monster Zone przy muzyce DJ i piwie… bezalkoholowym oczywiście. A drugiego dnia wrócą na tor, by dalej szlifować swoje umiejętności.

Prognoza pogody jest bardzo dobra, puszki z Monsterem już się chłodzą, grill powoli się rozpala, a DJ szykuje listę z muzyką na imprezę Platinum Yamaha. Jeszcze kilka dni i zaczynamy. Będzie się działo!

Źródło : http://www.yamaha-motor.eu/pl/news/index.aspx?id=503791

Tagi: , ,Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.